GamingZone

Postavy

Agent 47

Pro někoho to je jistá legenda, ale každý, kdo se s ním setkal a je ještě naživu, chce agenta 47 zabít a je to i případ jistého najatého vraha s hit ratem 100 a neochvějným věnováním našemu holohlavému příteli. Jeho jméno je na zátylku, 640509-040147 neboli sériové číslo, které značí jeho místo v klonování a experimentech pro vytvoření armády nájemných vrahů. Najatá reputace ho udělala nejvýše placeným vrahem v jeho agentuře, ale jeho proslulost nebude k ničemu.

Alexander Leland Cayne

Alexander Leland Cayne se blíží myšlenkami géniovi a má velké bohatství. Je smutné, že jeho politickou a vědeckou kariéru přerušil pracovní úraz, který ho ochrnul od pasu dolů. Jeho snažení to ovšem nezastavilo a stal se prominentním obchodníkem a rádcem. Nicméně nic nemůže otřást jeho přesvědčením, že byl na něho spáchán pokus o vraždu. Z tohoto důvodu studoval profily vrahů a je teď jedním z nejlepších v tomto oboru.

Diana

Diana je jediné spojení s Agentem 47, který pracuje pro ICA (International Contracts Agency). Diana jedná skrz ICA s 47-kou a dává mu různé informace, typy a připravuje briefingy a pro holohlavého agenta plní důležitou roli informátora. Její pozice ve firemní hierarchii je ohromně důležitá a jak přijde na všechny informace je dodnes záhadou. Třebaže se nikdy s agentem 47 nesetkala, víra je její klíčové slovo a agent 47 vždy instinktivně vytuší, když je něco špatně …

Albín (The Albino)

Být brutálním vrahem není jednoduché a není jich málo. Nejmocnější a nejnebezpečnější z nich je Mark Parchezzi ala The Albino. Je to expert a pán převleků. Může sladit s pozadím jako chameleón a provést tak tiše svůj daný úkol.

Klaun (The Clown)

Život klauna není lehký. Hostující děti jsou těžká práce zvlášť když nemáte jen je. Corky opravdu nikdy nechtěl nosit veselou paruku a červený nos. Pracoval v autobazaru, ale zkrachoval a pak přišel na to, že by mohl být zábavný. Jeho dobrým trikem je dělání zvířat z balónků, ovšem to nestačí a bývá často opilý.

Šejk (The Sheikh)

Jestliže si Mohammed bin Faisal Al-Khalifa vybral obchodovat ve Státech, není žádné překvapení, že si vybral pro obchod Las Vegas. Má firmu CEO Arpix, ve které udělal miliony kontraktů, údajně spojené s biologickými a chemickými látkami pro vojenské využití, a vyvinul si tak vážnou lásku k hazardu. Cestuje v autech značky Bentley s mnoha bodyguardy a libuje si v doutnících, skvělých vínech a kaviáru.

Vdova (The Widow)

Zdá se, že Margeaux Le Blane má vše. Chytrou a pěknou dceru, která si chystá vzít velmi bohatého a vlivného muže ve státě Mississippi. Každý detail svatby byl náramně naplánovaný, ale jisté události se chystají udělat radikální obrat.

Kapitán (The Captain)

Skip Muldoon je pyšný kapitán "Emílie", starého parníku, který se pravidelně zúčastňuje turistických atrakcí v Mississippi. Nehledě na jeho loď miluje veškerou svou práci kolem lodě i se svou posádkou. Skip má také jako vedlejší činnost obchod a nejvíce kontaktů má s obchodníky na Krabím ostrově. Také tam má svou druhou rodinu, zemědělské dělníky.

Svědek (The Witness)

Vinnieho lákal sen odstěhovat se z Kuby do USA. Možná si udělal jméno ve spojitosti s drogami, ale nyní ho má policie jako svědka, protože obchodní kontakty ho chtějí zabít. S dalšími třemi svědky, kteří byly zabity má pádný důvod být paranoidní.

Vrány (The Crows)

Nenechte se zmást ptačími kostýmy. Za podivuhodnými obleky se skrývají dva vrazi a jejich chladný vůdce. Ovšem to není jejich jediná práce. Ti dva sdílejí vášeň navzájem a jestli způsobíte bolest jednomu, zasadíte ohromný hněv tomu druhému a stane se z něj vraždící mašina.

 
TOPlist