GamingZone

Zbraně

Pokud jste již četli sekci s příběhem hry, není pro vás jistě překvapení že se společně s hrou podíváme do roku 2020. Budoucnost nabízí vývojářům řadu možností, jak hru okořenit. Nevíme o ní totiž nic. Autoři hry díky tomu mohou do hry začlenit téměř jakoukoliv zbraň. Tak se pojďme podívat co si pro nás připravili.

Začněme tedy s druhy zbraní. – Tou základní se vám stávají vlastní ruce. Můžete někoho normálně praštit nebo srazit na zem, ovšem v případě že si naboostujete pomocí svého oblečku sílu, dokážete toho o dost víc, házet těžkými předměty. To se neomezuje pouze na věci neorganické jako barel apod. klidně si hodíte i svými protivníky a jedním ubožákem pošlete na nějakou chvíli k zemi i pár dalších.

Druhá na krámě je Bauer Pistol, dá se říct že se jedná o klasickou devítku, kterou jsme ve hrách viděli už mockrát, nejedná se tedy o nic revolučního. Jediná zajímavost pak snad je že nabídne dva střelecké mody.

Teď tu máme miláška hlavní zbraň hry SCAR / MACS Assault Rifle, zbraň nám poskytne největší možnost změny jejích vlastností, vykouzlíme si z ní sniper pušku, granátomet, taktickou zbraň nebo CBQ zbraň. Dokáže taky používat různé druhy střeliva, které se hodí do různých taktických operací.

Čtvrtá v pořadí se představí stará dobrá brokovnice, klasická brokovnice se smrtícím účinkem na krátkou vzdálenost. Nabídne nám vylepšení reflexního vidění, laserového zaměřování a baterky.

Jako další tu je MPX8 Sub-Machine Gun, ta najde své využití v boji na krátkou vzdálenost a bude dát dále vylepšit laserovým zaměřovacím systémem, reflexním viděním, baterkou a tlumičem.


Teď něco pro snipery GK8 Gauss Rifle, zbraň s dalekým dostřelem fungující na elektromagnetické bázi. Z hlavně vypouští kovové projektily s rychlostí osminásobně přesahující rychlost zvuku. Jedná se opravdu silnou pušku, která dokáže nepřítele eliminovat až na vzdálenost 1 km.

Pro tvrďáky tu je XM214 Hurricane Minigun, opravdu těžký kalibr. Dokáže vystřelit 16 projektilů za sekundu a určitě se osvědčí oproti přesile. Je zde samozřejmě možnost používat různé druhy střeliva a vytvořit tak ještě ničivější kanón.

A na závěr Amerického arzenálu nemůže chybět nějaký ten tankobijec LAW Rocket Launcher, si rád poradí s veškerou těžkou technikou tanky počínaje a transportéry konče. K vašemu přesnému a ničivému zásahu vám dopomůže novodobý pomocný zaměřovací systém. Smrtící rakety létají rychlostí 160km/h. Pokud si tuto zbraň opatříte, asi žádný tankista nezůstane v klidu.

Nesmí chybět granáty a výbušniny, granátů rozlišujeme tři druhy – kouřový, oslňující a klasický výbušný. Výbušniny máme také tři – claymore mina silná proti pěchotě, anti-tank mina silná proti vozidlům a všem známá C4, která dokáže nadělat pořádnou paseku kdekoliv.

A teď Korejci, Precision Rifle je obdobou americké Gauss Rifle, jedná se tedy o sniperskou pušku, druhou zbraní je FY71 Assault Rifle, hlavní zbraň korejské armády má hodně možností na modifikaci a stává se obdobou americké MAC. Když známe všechny zbraně zbývá se podívat už jen na dva typy zbraní nepřenositelné a vetřelecké, začneme těmi nepřenositelnými.

Shi Ten Machine Gun, kulomet objevující se nejčastěji na různých strojích jako jsou džípy, traky, lodě nebo helikoptéry.

Defense Turete, neboli obrané věže se ukážou hlavně v multiplayeru a to díky jejich automatickému bránění vaší základny pomocí těžkých rotačních kulometů a rychlíc raketometů. Útočí na všechny nepřátele v jejich dosahu.

A hurá na vetřelce!
Molekulární urychlovač využívá vlhkosti vzduchu k tvorbě rampouchů, které ve veliké rychlosti vysílá směrem k cíly.

Molekulární zpomalovač ledový paprsek proměňující nepřátele v kus ledu.

Singularity Canon zbraň tvořící malé černě díry, ty do sebe nasají vše v dosahu a následně explodují.


Modifikace zbraní:
Hra přináší i zajímavý systém modifikací vlastní zbraně, na ty se teď podíváme.
Precision Scope - zlepšení schopností zbraně na dálku, přidá 8x a 10x zoom.
Assault Scope - zlepšuje viditelnost na krátkou vzdálenost a v noci.
Tlumič - se využívá při tajných operacích nebo potřebě zbavit se někoho nepozorovaně.
Baterka - nasadí baterku, ta se hodí hlavně v noci nebo v temných místech.
Laserový zaměřovač - přidává červené světýlko na místo kam dopadne kulka.
Granátomet - umožní střílet ze zbraně granáty.
Odpalovač sedativ - vystřeluje šipky napuštěné sedativy.

Druhy nábojů:
Základní – Klasické střelivo.
Výbušné – Střelivo, které při kontaktu s cílem exploduje.
Uspávací – Střelivo do odpalovače sedativ. Šipky napuštěné uspávadly.

 
TOPlist