GamingZone

Postavy

Postavy - Spojené Státy

Admirál Morrison:
Tento charakter byl viděn na E3 2006 kde velící dustojník USS Constitution. Je čtyř-hvězdičkový US admirál námořnictva. Nepochybně je to nejstarší US dustojník ve hře.
Major Strickland:
Prvně viděn ve videu XtremeQuest, tenhle dustojník amerických mariňáků gestikulováním během videa navrhl že bude velitel tankového batolionu. Citace: Jsem mariňák, třeba i přes vodu chodit budu.

Helena Rosenthal:
Její hlas je slyšen na úvodní animaci hry. Je archeoložka, která vyslala signál US o Severokorejské invazi. Také se ukáže v misi RECOVERY kde ji má hráč za úkol zachránit. Je ta japonská dívka v animaci, z "přijde brzy" traileru kde Delta Force rozkopůla dveře pro záchranu.

Seržant Kenning:
Tenhle člen je zmíněn v Intel/NVIDIA promo videu ve Storyboardu.


Postavy - Spojené Státy - US Army Delta Force tým

Ve hře je spousta částí, kde budou členové týmu Delta pomáhat hráči v misích. Nebude je sice moc ovládat, ale členové týmu budou mít pokročilou umělou inteligenci, která bude reagovat na pohyby a akce hráče. Když se hráč bude chtít tajně dostat k nepříteli, tým se bude krýt a zkrývat. Zabitím člena týmu v misi že nebude k dispozici v následující misi, ale "neztratíte" Hru, protože je zde otevřený konec.

Jake Dunn:
Tenhle charakter bude bude po celou singleplayerovou kampaň ovládat hráč. Je to poručík v US armádě a druhý ve velení jednotce Delta Force. Jeho volací znak je Nomad.

Prorok:
Prorok je velitel Delta Force, a hráči bude dávat většinu rozkazu a rad. Asi v polovině hry se ztratí a tak vám budou ukoly dávat US institut, nebo Major Strickland. Také má kontrolu nad vypařováním nanoobleku když zemřou, aby nespadl do nepřátelských rukou.

Psycho:
Přezdívka tohoho člena DF je Psycho. Podle jeho britského akcentu je možné že je členem Britské armády nebo Královského námořnictva, který byl dočasně převelen k Delta Force. Jako správný Brit používá slova typu "Hovadina", v situacích kdy chce vyjádřit svůj ostrý nesouhlas.

Jester:
Jester byl viděn v poslední cutscéně dema (Mise1: kontakt) Byl zvednut vetřelcem, a odnešen do neznáma. Váš tým ho sledoval a našel jeho a několik dalších těl na hromadě vedle skal.

Aztek:
Aztek byl nalezen visící hlavou dolu , s červenýma očima v traileru "Coming soon". Aztek toho moc neřekl, protože zemřel hned na začátku


Severní Korea

Korejská lidová armáda:
S rokem 2020 se stala severokorejská armáda tichou vojenskou velmocí. Bez upozornění dorazila Delta Force na Sardynské ostrovy, Korejská lidová armáda připravila působivé vojenské působiště pro studii ztroskotané vetřelecké lodě. KPA čítala od vojáku až po velice silné bitevní tanky a utočné helikoptéry.

Severokorejský generál:
O tomto charakteru bylo v magazínech vedeno několik rozhovorů. Jak moc mu pomužete na začátku ovlivnovat US/NK vztahy, muže to vést k odměnám v podobě zbraní.

Severokorejský důstojník:
Zmíněn dříve v rozhovorech a v nedávných herních trailerech je severokorejský dustojník (oficiální jméno neznáme.) Nižší šarže byly viděny jak salutují tomuto, očivodně nadřazenému muži. Tito vojáci jsou lehko identifikovatelní s červenými barety.

Těžce obrněný voják:
Viděn na několika screenech, tento voják je těžce obrněn ale jinak srovnatelný s klasickým vojákem.

Radio-voják:
Korejci mají několik komunikačních vojáku, kteří mohou přivolat posily v příápadě útoku. každý level má několik "akčních bublin" kde je koncentrována nepřátelská síla. Každá taková "akční bublina" je schopna komunikovat s tou druhou skrz komunikační sít. Když někdo zautočí na jeden tábor a nezničí vysílačky, tak budou ostatní tábory varovány. Toto dovoluje hráči vytvořit diversní akci. Muže zautočit na tábor a běžet do druhého "oslabeného" když posily budou mířit do prvního.

 
TOPlist