GamingZone

O hře

Základní informace

Výrobce: CryTek
Vydavatel: Electronic
Multiplayer: Ano
Typ hry: First-person střílečka
Platforma: PC
Datum vydání: červen 2007

Crysis nabízí nefalšovaný herní požitek ze hry s otevřeným vyústěním. Hráčům je poskytnuto jedinečně velké množství svobody, které vytváří zcela unikátní herní zážitek. Hráč je vybaven revolučním Nanooblekem a arsenálem plně nastavitelných zbraní, poskytující mu široké spektrum možností, nejen co se týče hry jako celku, ale každého jednotlivého objektu či střetu s nepřítelem. A bude potřebovat každou výhodu, kterou může získat pokud má uspět v soubojích, tělo na tělo s vysoce inteligentními a nebezpečnými vetřelci, odehrávajících se na dynamických a nehostiných bitevních polích, které mohou mít podobu jak bujně prorostlých džunglí, zmrlé krajiny tak prostředí s nulovou gravitací.


Klíčové rysy hry

- Příběh, který Vás pohltí a postaví do hlavní role hrdiny, který musí odrazit nepřátelskou invazi a zachránit lidstvo.

- Unikátní tři rozdílná dějství hry nutí hráče využít real-time armor a kalibrovatelnost vybavení, ve snaze adaptovat se na stále se měnící prostředí.

- Utkejte se s děsivými a naprosto originálními mimozemskými druhy, chytře používajícími svoje schopnosti. Nepřátelé spolu vzájemně spolupracují a vytváří tak hráčovy zatím ty nejvyrovnanější oponenty v historii FPS.

- Nepřátelské i spojenecké AI využívá skutečné vojenské taktiky.

- Převezměte kontrolu nad rozsáhlou škálou pozemních, vodních a vzdušných jednotek, včetně nákladních aut, tanků, člunů a helikoptér.

- Prozkoumejte žijící, dynamický svět, kde zemětřesení, tornáda a praskání ledu pod nohama představují reálné a všudypřítomné nebezpečí.

- Multiplayer až s 32 hráči s využitím real-time armour, kalibrací vybavení a všemi novými prvky, které kombinují úpravu hráče a taktické úkoly.

- Ovlivnitelný příběh: činy, které uděláte během hry ovlivní budoucí vývoj. Tento fakt poskytuje každému hráči unikátní zážitek.

- Rozsáhlý a jednoduše ovladatelný editor umožňuje hráči vytvořit si vlastní, složité levely a použít všechny herní módy jak pro hru jednoho tak více hráčů.

- Nanejvýš realistické prostředí, působivé speciální efekty, fyzika enginu, světelný systém a umělá inteligence CryENGINU 2.

 
TOPlist